Svetr Blažek Jeans regular, barva modrá

 
Svetr Blažek Jeans regular, barva modrá
 
Akce
Cena:3 990 Kč
Aktuální cena:2 790 Kč
Volnočasový charakter tohoto trendy propínacího svetru je podtržen plastickým vzorem, probarvením tón v tónu a několika volnočasovými prvky. Pánové jistě ocení komfortní padnutí a pohodlný střih s žebrovým patentem, který doporučujeme nosit k praným volnočasovým kalhotám. Svetr je šitý ze silně kroucené bavlny (crep cotton) modré barvy. Tento druh bavlny má velmi příjemný chladivý efekt podobný lnu a její výhodou je také nízké riziko žmolení. Svetr je barvený v kuse hned po upletení a následně je oprán stone washed technologií.
Artikl:23600525RP
Kolekce:Blažek Jeans
Střih:regular
Materiál:100 % bavlna
Údržba: šetrné praní v pračce při maximální teplotě 30 °C, mírné mechanické působení, máchání i odstřeďování nesmí se bělit sušení - více symbolů žehlení při maximální teplotě spodní plochy žehličky 110 °C, opatrně při žehlení párou, může způsobit nevratné poškození může se chemicky čistit tetrachlorethenem, monofluortrichlormethanem a všemi rozpouštědly uvedenými pod symbolem "F" s omezeným přidáním vody a/nebo s omezeným mechanickým působením a/nebo s omezenou teplotou sušení, samoobslužné čištění není dovoleno
Vyberte velikost: Tabulka velikostí - svetry
50 56 58
V současné době je tato velikost nedostupná.
 
Doplňte svůj outfit:
 
Pánská košile Blažek Jeans regular
Pánské kalhoty informal slim, barva modrá
 
 
 
 
 
 

Nová kolekce podzim/zima 2016

Londýn, Řím, New York. Každé z těchto měst bylo inspirací při tvorbě nové kolekce pánského módního domu Blažek pro nadcházející sezonu podzim/zima 2016. Každé z nich vdechlo kolekci svůj charakter a atmosféru.

Za vznikem nové kolekce stojí talentované designérské duo Věra Jakubíčková a Jana Kuťková, které se při tvorbě nechaly inspirovat právě těmito světovými metropolemi. První „zastávkou” byl Londýn, který kolekci propůjčil klasické materiály v podobě tvídu a flanelu. Italský Řím byl hlavním impulsem pro vytvoření nové zúžené siluety se zkrácenými délkami, jež ztělesňuje pravého italského gentlemana. Rušný a energií pulzující New York zanechal v kolekci stopu moderních a funkčních materiálů, vyrobených na základě nejnovějších technologií. „Kolekce je doslova ‚šitá na míru‘ všem mužům, kteří vyznávají eleganci, mají smysl pro detail a ve svém volném čase chtějí stále působit sebevědomě a nezávisle,“ říká Ladislav Blažek, majitel společnosti.

Návrhářky sáhly po prvotřídně zpracovaných materiálech od předních italských výrobců Cerruti, Vitale Barberis či Candiani.

 

 
 

_______________
Infolinka Blažek 844 844 830 info@blazek.cz