Svetr Blažek Jeans regular, barva černá

 
Svetr Blažek Jeans regular, barva černá
 
Akce
Cena:1 990 Kč
Aktuální cena:1 390 Kč
Formální svetr s kulatým průkrčníkem a plastickým vzorem na předním díle zaujme svým aktuálním střihem i pohodlným padnutím. I díky své jednoduché barevnosti je snadno kombinovatelný a hodí se především k informálnímu typu kalhot. Vynikne také v kombinace se sakem i samostatně. Svetr je šitý z luxusního letního materiálu s většinovým podílem bambusu s hedvábným leskem v černé barvě.
Artikl:23200105SU
Kolekce:Blažek Jeans
Střih:regular
Materiál:70 % bambusové vlákno, 30 % bavlna
Údržba: pouze ruční praní při maximální teplotě 40 °C, velmi opatrné zacházení nesmí se bělit nesmí se sušit v bubnové sušičce žehlení při maximální teplotě spodní plochy žehličky 150 °C může se chemicky čistit tetrachlorethenem, monofluortrichlormethanem a všemi rozpouštědly uvedenými pod symbolem "F" s omezeným přidáním vody a/nebo s omezeným mechanickým působením a/nebo s omezenou teplotou sušení, samoobslužné čištění není dovoleno
Vyberte velikost: Tabulka velikostí - svetry
50 56 58
V současné době je tato velikost nedostupná.
 
Doplňte svůj outfit:
 
Pánské kalhoty  informal regular, barva šedá
Pánská košile formal regular, barva bílá
Taška formal , barva černá
 
 
 
 
 
 

Nová kolekce podzim/zima 2016

Londýn, Řím, New York. Každé z těchto měst bylo inspirací při tvorbě nové kolekce pánského módního domu Blažek pro nadcházející sezonu podzim/zima 2016. Každé z nich vdechlo kolekci svůj charakter a atmosféru.

Za vznikem nové kolekce stojí talentované designérské duo Věra Jakubíčková a Jana Kuťková, které se při tvorbě nechaly inspirovat právě těmito světovými metropolemi. První „zastávkou” byl Londýn, který kolekci propůjčil klasické materiály v podobě tvídu a flanelu. Italský Řím byl hlavním impulsem pro vytvoření nové zúžené siluety se zkrácenými délkami, jež ztělesňuje pravého italského gentlemana. Rušný a energií pulzující New York zanechal v kolekci stopu moderních a funkčních materiálů, vyrobených na základě nejnovějších technologií. „Kolekce je doslova ‚šitá na míru‘ všem mužům, kteří vyznávají eleganci, mají smysl pro detail a ve svém volném čase chtějí stále působit sebevědomě a nezávisle,“ říká Ladislav Blažek, majitel společnosti.

Návrhářky sáhly po prvotřídně zpracovaných materiálech od předních italských výrobců Cerruti, Vitale Barberis či Candiani.

 

 
 

_______________
Infolinka Blažek 844 844 830 info@blazek.cz