Aktuálně

Blažek fashion show FW17 součástí MBPFW   [20.03.2017]

19. března 2017, druhý den Mercedes Benz Prague Fashion Weeku jsme slavnostně představili připravovanou kolekci podzim/zima 2017. To nejlepší z přehlídky najdete na http://fashionshow.blazek.cz.
 

Otevřeli jsme pro vás zrekonstruovanou prodejnu v Metropoli Zličín   [07.03.2017]

V pražském obchodním centru Metropole Zličín jsme pro vás zrekonstruovali další prodejnu podle nového konceptu. Přijďte si k nám nakoupit skvělé jarní kousky z kolekce SS17.
 

Prohlédněte si lookbook ke kolekci jaro/léto 2017   [22.02.2017]

Pokud si nechcete lámat hlavu se skládáním outfitu nebo potřebujete jen trochu té módní inspirace, lookbook k nové kolekci je přesně to, co hledáte. Prohlédněte si formální i neformální outfity z kolekce jaro/léto 2017 a doplňte svůj šatník o pár jarních kousků.
 

Made to Measure: Obleky a košile na míru   [04.02.2017]

Kvalitní košile a dobře padnoucí oblek je základ pánského šatníku. Opravdovým vrcholem krejčovského řemesla je však šití na míru. I to si u nás můžete dopřát. Poznejte kouzlo obleků a košil šitých na míru na mtm.blazek.cz.
 

Otevřeli jsme pro vás úplně novou prodejnu v OC Chodov   [18.08.2016]

Vážení zákazníci, po kompletní rekonstrukci jsme pro vás dnes znovu otevřeli prodejnu v pražském OC Chodov. Inspirujte se v našem lookbooku a přijďte si nakoupit novou kolekci podzim/zima 2016. Těšíme se na vás každý den od 9 do 21 hodin.
 

Připravujeme pro vás novou prodejnu v OC Chodov   [17.07.2016]

Vážení zákazníci, z důvodu rekonstrukce je zavřená prodejna v OC Chodov. Úplně novou prodejnu pro vás otevřeme 18. 8. 2016. Děkujeme za pochopení.

 

Průvodce stylem: Moře módních možností   [14.06.2016]

Marínu budou navždy evokovat dvouřadá saka, která svůj původ ostatně u námořnictva skutečně mají. Vyhněte se zbytečným módním excesům v podobě zlatých gombíků a vsaďte na jednoduchost. Svůj důvtip pak okamžitě můžete dohnat kapesníčkem nebo motýlkem s kotvičkami.
 

Průvodce stylem: Polo triko - z hřiště do vyšší společnosti   [04.06.2016]

Označení „polo“ nepochází, jak si mnozí myslí, z nerozhodnosti, jedná-li se o tričko, nebo o košili, ale ze sportu zvaného pólo. Sport, který má svoje kořeny v Persii, v 19. století objevili Britové, přivezli jej na starý kontinent a dali mu jasná pravidla. Tradiční úbor, ostatně jako u téměř všeho britského, nesměl chybět.
 

Průvodce stylem: Outfit pro odvážnou hru   [24.05.2016]

Šortky k létu patří stejně jako dobré víno k Francii nebo kulaté brýle k Johnu Lennonovi. A blazer jsme si za posledních pár let stihli oblíbit natolik, že se ho nechceme vzdávat ani v horkých měsících. Tak proč to nespojit?
 

Průvodce stylem: Ikonický kousek jménem Panama hat   [23.05.2016]

Takzvaný „panama hat“, někdy označovaný jen jako „panama“, je mezi klobouky nestárnoucí klasikou. Nosil jej Ernest Hemingway, Winston Churchill, Harry Truman, Paul Newman, Anthony Hopkins, Sean Connery nebo Alberto Santos-Dumont. Takovým kloboukem dává muž najevo, že si stojí za určitým oděvním komfortem a nedělá rozdíl mezi elegancí a pohodlím.
 

Nová kolekce jaro/léto 2017

„Každá naše kolekce je něčím charakteristická a výjimečná. Naším cílem je mužům zprostředkovat nadčasové oděvy, které mezi ostatními vyčnívají vysokou kvalitou materiálů, precizním zpracováním a originálním designem“

– Jana Kuťková, designérka

Fashion film SS17          Lookbook SS17

Muži, kteří svěřují svůj šatník značce Blažek, mají mnoho společného. Jsou úspěšní, sebevědomí, znají své priority a s rozvahou umějí plánovat svůj profesní i osobní život.

Prohlédnout outfity

U košil převažují výrazné vzory s nejrůznějšími ornamenty, florální vzory a motivy inspirované Portugalskem.

Nakupovat košile

Na jaro jsou trefou do černého stylové sneakers ve variantě s hladkou i broušenou kůží.

Nakupovat sneakers


O kolekci jaro/léto 2017

 

 
 

_______________
Infolinka Blažek 844 844 830 info@blazek.cz