Pánské sako formal regular, barva modrá

 
Pánské sako formal regular, barva modrá
 
Akce
Cena:8 990 Kč
Aktuální cena:6 290 Kč
I toto sako pochází z řady nové generace, která svým střihem, materiálem i zpracováním odpovídá nejnovějším trendům v oblasti pánské módy. Sako je vhodné i pro častější nošení, jeho silueta totiž dokonale respektuje přirozený tvar mužské postavy a tím zajišťuje dokonalé padnutí. Doporučujeme nosit k kombinaci s košilí typu PA, MG, PH nebo KR a s kalhotami GN. Sako je vyrobeno ze směsové strečové tkaniny v černé barvě.
Artikl:12400225MY
Kolekce:formal
Střih:regular
Materiál:100 % vlna
Údržba: nesmí se prát, opatrná manipulace v mokrém stavu nesmí se bělit nesmí se sušit v bubnové sušičce žehlení při maximální teplotě spodní plochy žehličky 110 °C, opatrně při žehlení párou, může způsobit nevratné poškození může se chemicky čistit tetrachlorethenem, monofluortrichlormethanem a všemi rozpouštědly uvedenými pod symbolem "F", obvyklé postupy čistění bez omezení
Vyberte velikost: Tabulka velikostí - saka
50 58
V současné době je tato velikost nedostupná.
 
Doplňte svůj outfit:
 
Pánská košile formal regular, barva růžová
Pánské kalhoty  formal regular, barva modrá
 
 
 
 
 
 

Nová kolekce podzim/zima 2016

Londýn, Řím, New York. Každé z těchto měst bylo inspirací při tvorbě nové kolekce pánského módního domu Blažek pro nadcházející sezonu podzim/zima 2016. Každé z nich vdechlo kolekci svůj charakter a atmosféru.

Za vznikem nové kolekce stojí talentované designérské duo Věra Jakubíčková a Jana Kuťková, které se při tvorbě nechaly inspirovat právě těmito světovými metropolemi. První „zastávkou” byl Londýn, který kolekci propůjčil klasické materiály v podobě tvídu a flanelu. Italský Řím byl hlavním impulsem pro vytvoření nové zúžené siluety se zkrácenými délkami, jež ztělesňuje pravého italského gentlemana. Rušný a energií pulzující New York zanechal v kolekci stopu moderních a funkčních materiálů, vyrobených na základě nejnovějších technologií. „Kolekce je doslova ‚šitá na míru‘ všem mužům, kteří vyznávají eleganci, mají smysl pro detail a ve svém volném čase chtějí stále působit sebevědomě a nezávisle,“ říká Ladislav Blažek, majitel společnosti.

Návrhářky sáhly po prvotřídně zpracovaných materiálech od předních italských výrobců Cerruti, Vitale Barberis či Candiani.

 

 
 

_______________
Infolinka Blažek 844 844 830 info@blazek.cz