Pánské polo triko informal , barva modrá

 
Pánské polo triko informal , barva modrá
 
Akce
Cena:2 490 Kč
Aktuální cena:1 690 Kč
Jednobarevné bavlněné polotriko z vysoce kvalitního materiálu Filo di Scozia od italského výrobce. Triko má výrazně vyštíhlený střih, jeho vzhled oživují detaily jako krytá léga a minimalistický límec. Lze velmi dobře kombinovat s měkkými nepodšitými saky.
Artikl:22200356BT
Kolekce:informal
Materiál:100% bavlna Filo di Scozia
Údržba: šetrné praní v pračce při maximální teplotě 30 °C, mírné mechanické působení, máchání i odstřeďování nesmí se bělit sušení - více symbolů žehlení při maximální teplotě spodní plochy žehličky 110 °C, opatrně při žehlení párou, může způsobit nevratné poškození může se chemicky čistit tetrachlorethenem, monofluortrichlormethanem a všemi rozpouštědly uvedenými pod symbolem "F" s omezeným přidáním vody a/nebo s omezeným mechanickým působením a/nebo s omezenou teplotou sušení, samoobslužné čištění není dovoleno
Vyberte velikost: Tabulka velikostí - trička
Skladem na eshopu:ANO
 
Doplňte svůj outfit:
 
Pánská bunda informal , barva modrá
Pánské kalhoty informal , barva béžová
Pánská módní obuv informal , barva hnědá
 
 
 
Podobné zboží
 
Pánské polo triko informal , barva černá
Pánské polo triko  , barva modrá
Pánské polo triko informal , barva šedá
Pánské polo triko informal , barva modrá
Pánské polo triko informal , barva vínová
 
 
 
 
 

Nová kolekce podzim/zima 2016

Londýn, Řím, New York. Každé z těchto měst bylo inspirací při tvorbě nové kolekce pánského módního domu Blažek pro nadcházející sezonu podzim/zima 2016. Každé z nich vdechlo kolekci svůj charakter a atmosféru.

Za vznikem nové kolekce stojí talentované designérské duo Věra Jakubíčková a Jana Kuťková, které se při tvorbě nechaly inspirovat právě těmito světovými metropolemi. První „zastávkou” byl Londýn, který kolekci propůjčil klasické materiály v podobě tvídu a flanelu. Italský Řím byl hlavním impulsem pro vytvoření nové zúžené siluety se zkrácenými délkami, jež ztělesňuje pravého italského gentlemana. Rušný a energií pulzující New York zanechal v kolekci stopu moderních a funkčních materiálů, vyrobených na základě nejnovějších technologií. „Kolekce je doslova ‚šitá na míru‘ všem mužům, kteří vyznávají eleganci, mají smysl pro detail a ve svém volném čase chtějí stále působit sebevědomě a nezávisle,“ říká Ladislav Blažek, majitel společnosti.

Návrhářky sáhly po prvotřídně zpracovaných materiálech od předních italských výrobců Cerruti, Vitale Barberis či Candiani.

 

 
 

_______________
Infolinka Blažek 844 844 830 info@blazek.cz