Pánské kalhoty Blažek Jeans regular, barva modrá

 
Pánské kalhoty Blažek Jeans regular, barva modrá
 
Akce
Cena:2 490 Kč
Aktuální cena:1 690 Kč
Tyto kalhoty svým designem respektují tradiční pojetí jeansů, pracují však i s netradičními detaily, které je od klasiky mírně odlišují. Za zmínku stojí rozhodně pohodlný střih s přiléhavějším padnutím a sníženým pasem. Nejlépe vyniknou v kombinaci s košili typu EA, LS, RH, HM nebo VM. Kalhoty jsou vyrobeny z bavlněného denimu s elastanem v tmavě modré indigové barvě s praným efektem.
Artikl:11800215PS
Kolekce:Blažek Jeans
Střih:regular
Materiál:92% bavlna, 6% polyester, 2% elastan
Vyberte velikost: Tabulka velikostí - jeansy
Skladem na eshopu:ANO
 
 
 
 
 

Nová kolekce podzim/zima 2016

Londýn, Řím, New York. Každé z těchto měst bylo inspirací při tvorbě nové kolekce pánského módního domu Blažek pro nadcházející sezonu podzim/zima 2016. Každé z nich vdechlo kolekci svůj charakter a atmosféru.

Za vznikem nové kolekce stojí talentované designérské duo Věra Jakubíčková a Jana Kuťková, které se při tvorbě nechaly inspirovat právě těmito světovými metropolemi. První „zastávkou” byl Londýn, který kolekci propůjčil klasické materiály v podobě tvídu a flanelu. Italský Řím byl hlavním impulsem pro vytvoření nové zúžené siluety se zkrácenými délkami, jež ztělesňuje pravého italského gentlemana. Rušný a energií pulzující New York zanechal v kolekci stopu moderních a funkčních materiálů, vyrobených na základě nejnovějších technologií. „Kolekce je doslova ‚šitá na míru‘ všem mužům, kteří vyznávají eleganci, mají smysl pro detail a ve svém volném čase chtějí stále působit sebevědomě a nezávisle,“ říká Ladislav Blažek, majitel společnosti.

Návrhářky sáhly po prvotřídně zpracovaných materiálech od předních italských výrobců Cerruti, Vitale Barberis či Candiani.

 

 
 

_______________
Infolinka Blažek 844 844 830 info@blazek.cz