Pánská taška informal , barva hnědá

 
Pánská taška informal , barva hnědá
Cena:9 990 Kč
Aktuální cena:4 995 Kč
Klasická pánská aktovka je vyrobena z jemné hovězinové usně v odstínu brandy. Hlavní vnitřní prostor tašky zapínané na klopnu s jednou přezkou je vybaven několika vnitřními kapsami na drobnosti. Pohodlná ergonomická rukojeť umožnuje nošení v ruce, odnímatelný a nastavitelný textilní popruh o maximální délce 140cm pak slouží k nošení přes rameno. Podšívka a popruh jsou vyrobeny v kontrastním navy odstínu. Rozměry 40,5x32x9 cm.
Artikl:54224126EC
Kolekce:informal
Materiál:100 % kůže
Údržba: nesmí se prát, opatrná manipulace v mokrém stavu nesmí se bělit nesmí se sušit v bubnové sušičce nesmí se žehlit nesmí se chemicky čistit
Skladem na eshopu:ANO
 
 
Podobné zboží
 
Pánská taška informal , barva hnědá
Pánská taška informal , barva hnědá
Pánská taška informal , barva černá
Pánská taška informal , barva černá
 
 
 
 
 

Nová kolekce podzim/zima 2016

Londýn, Řím, New York. Každé z těchto měst bylo inspirací při tvorbě nové kolekce pánského módního domu Blažek pro nadcházející sezonu podzim/zima 2016. Každé z nich vdechlo kolekci svůj charakter a atmosféru.

Za vznikem nové kolekce stojí talentované designérské duo Věra Jakubíčková a Jana Kuťková, které se při tvorbě nechaly inspirovat právě těmito světovými metropolemi. První „zastávkou” byl Londýn, který kolekci propůjčil klasické materiály v podobě tvídu a flanelu. Italský Řím byl hlavním impulsem pro vytvoření nové zúžené siluety se zkrácenými délkami, jež ztělesňuje pravého italského gentlemana. Rušný a energií pulzující New York zanechal v kolekci stopu moderních a funkčních materiálů, vyrobených na základě nejnovějších technologií. „Kolekce je doslova ‚šitá na míru‘ všem mužům, kteří vyznávají eleganci, mají smysl pro detail a ve svém volném čase chtějí stále působit sebevědomě a nezávisle,“ říká Ladislav Blažek, majitel společnosti.

Návrhářky sáhly po prvotřídně zpracovaných materiálech od předních italských výrobců Cerruti, Vitale Barberis či Candiani.

 

 
 

_______________
Infolinka Blažek 844 844 830 info@blazek.cz