Pánská peněženka formal , barva černá

 
Pánská peněženka formal , barva černá
 
Cena:2 990 Kč
Aktuální cena:2 990 Kč
Elegantní pánská etue je vyrobena z přírodní hovězinové usně s dezénem imitujícím krokodýlí kůži. Etue je rozdělena do dvou částí zapínaných samostatně na zip, první část je určena k ukládání hotovosti a karet, v druhé části se nachází kapsa na 4,7" telefon (iPhone 6, 7) včetně poutka na sluchátka a pořadač na vizitky. Díky vysouvacímu poutku je možné etui nosit zavěšenou na zápěstí.
Artikl:52100356BO
Kolekce:formal
Materiál:100 % kůže
Údržba: nesmí se prát, opatrná manipulace v mokrém stavu nesmí se bělit nesmí se sušit v bubnové sušičce nesmí se žehlit nesmí se chemicky čistit
Skladem na eshopu:ANO
 
Doplňte svůj outfit:
 
Pánská taška formal , barva černá
Pánská módní obuv formal , barva černá
Pánská čepice  , barva černá
 
 
 
 
 
 

Nová kolekce podzim/zima 2016

Londýn, Řím, New York. Každé z těchto měst bylo inspirací při tvorbě nové kolekce pánského módního domu Blažek pro nadcházející sezonu podzim/zima 2016. Každé z nich vdechlo kolekci svůj charakter a atmosféru.

Za vznikem nové kolekce stojí talentované designérské duo Věra Jakubíčková a Jana Kuťková, které se při tvorbě nechaly inspirovat právě těmito světovými metropolemi. První „zastávkou” byl Londýn, který kolekci propůjčil klasické materiály v podobě tvídu a flanelu. Italský Řím byl hlavním impulsem pro vytvoření nové zúžené siluety se zkrácenými délkami, jež ztělesňuje pravého italského gentlemana. Rušný a energií pulzující New York zanechal v kolekci stopu moderních a funkčních materiálů, vyrobených na základě nejnovějších technologií. „Kolekce je doslova ‚šitá na míru‘ všem mužům, kteří vyznávají eleganci, mají smysl pro detail a ve svém volném čase chtějí stále působit sebevědomě a nezávisle,“ říká Ladislav Blažek, majitel společnosti.

Návrhářky sáhly po prvotřídně zpracovaných materiálech od předních italských výrobců Cerruti, Vitale Barberis či Candiani.

 

 
 

_______________
Infolinka Blažek 844 844 830 info@blazek.cz