Pánská bunda informal , barva modrá

 
Pánská bunda informal , barva modrá
 
Akce
Cena:7 990 Kč
Aktuální cena:3 995 Kč
Parka volně inspirovaná blazerem, vyrobená z ultralehké voděodolné tkaniny s termo výplní. Parka je kombinovatelná se všemi typy volnočasových kalhot, propojuje sportovní styl s neformální elegancí a plně tak nahrazuje bundu. Vsadka s límcem z pleteniny je odnímatelná.
Artikl:15200146NC
Kolekce:informal
Materiál:98 % polyamid, 2 % polyuretan
Údržba: nesmí se prát, opatrná manipulace v mokrém stavu nesmí se bělit nesmí se sušit v bubnové sušičce žehlení při maximální teplotě spodní plochy žehličky 110 °C, opatrně při žehlení párou, může způsobit nevratné poškození může se chemicky čistit tetrachlorethenem, monofluortrichlormethanem a všemi rozpouštědly uvedenými pod symbolem "F", obvyklé postupy čistění bez omezení
Vyberte velikost: Tabulka velikostí - bundy
Skladem na eshopu:ANO
 
Doplňte svůj outfit:
 
Pánské kalhoty informal , barva béžová
Pánské polo triko informal , barva modrá
Pánská módní obuv informal , barva modrá
 
 
 
Podobné zboží
 
Pánská bunda informal , barva modrá
Pánská bunda informal , barva šedá
Pánský plášť  , barva modrá
 
 
 
 
 

Nová kolekce podzim/zima 2016

Londýn, Řím, New York. Každé z těchto měst bylo inspirací při tvorbě nové kolekce pánského módního domu Blažek pro nadcházející sezonu podzim/zima 2016. Každé z nich vdechlo kolekci svůj charakter a atmosféru.

Za vznikem nové kolekce stojí talentované designérské duo Věra Jakubíčková a Jana Kuťková, které se při tvorbě nechaly inspirovat právě těmito světovými metropolemi. První „zastávkou” byl Londýn, který kolekci propůjčil klasické materiály v podobě tvídu a flanelu. Italský Řím byl hlavním impulsem pro vytvoření nové zúžené siluety se zkrácenými délkami, jež ztělesňuje pravého italského gentlemana. Rušný a energií pulzující New York zanechal v kolekci stopu moderních a funkčních materiálů, vyrobených na základě nejnovějších technologií. „Kolekce je doslova ‚šitá na míru‘ všem mužům, kteří vyznávají eleganci, mají smysl pro detail a ve svém volném čase chtějí stále působit sebevědomě a nezávisle,“ říká Ladislav Blažek, majitel společnosti.

Návrhářky sáhly po prvotřídně zpracovaných materiálech od předních italských výrobců Cerruti, Vitale Barberis či Candiani.

 

 
 

_______________
Infolinka Blažek 844 844 830 info@blazek.cz