Pánská bunda , barva modrá

 
Pánská bunda  , barva modrá
 
Akce
Cena:9 990 Kč
Aktuální cena:6 990 Kč
Volnočasová tmavě modrá bunda s přírodní péřovou výplní, která svému nositeli zajišťuje teplo a maximální pohodlí. Svrchní materiál, tzv. „downproof“, je speciálně uzpůsoben, aby zabránil propouštění peří. Vzhled bundy je inspirován sportovním stylem, jsou použity luxusní zipy „mirror like“ a podšívka s výrazným potiskem.
Artikl:15200656HB
Materiál:100 % polyamid
Vyberte velikost: Tabulka velikostí - bundy
50
V současné době je tato velikost nedostupná.
 
Doplňte svůj outfit:
 
Pánský svetr  , barva modrá, vínová
Pánská košile  , barva fialová
Pánské kalhoty  , barva modrá
Pánská módní obuv  , barva modrá
 
 
 
 
 
 

Nová kolekce podzim/zima 2016

Londýn, Řím, New York. Každé z těchto měst bylo inspirací při tvorbě nové kolekce pánského módního domu Blažek pro nadcházející sezonu podzim/zima 2016. Každé z nich vdechlo kolekci svůj charakter a atmosféru.

Za vznikem nové kolekce stojí talentované designérské duo Věra Jakubíčková a Jana Kuťková, které se při tvorbě nechaly inspirovat právě těmito světovými metropolemi. První „zastávkou” byl Londýn, který kolekci propůjčil klasické materiály v podobě tvídu a flanelu. Italský Řím byl hlavním impulsem pro vytvoření nové zúžené siluety se zkrácenými délkami, jež ztělesňuje pravého italského gentlemana. Rušný a energií pulzující New York zanechal v kolekci stopu moderních a funkčních materiálů, vyrobených na základě nejnovějších technologií. „Kolekce je doslova ‚šitá na míru‘ všem mužům, kteří vyznávají eleganci, mají smysl pro detail a ve svém volném čase chtějí stále působit sebevědomě a nezávisle,“ říká Ladislav Blažek, majitel společnosti.

Návrhářky sáhly po prvotřídně zpracovaných materiálech od předních italských výrobců Cerruti, Vitale Barberis či Candiani.

 

 
 

_______________
Infolinka Blažek 844 844 830 info@blazek.cz