Napínáky na obuv , barva hnědá

 
Napínáky na obuv  , barva hnědá
 
Cena:990 Kč
Aktuální cena:990 Kč
Blažek vám ve své jarní kolekci nově přináší cedrové napínáky na obuv.  Napínáky jsou nezbytný prostředek péče o luxusní koženou obuv, slouží k napnutí svršku obuvi, ideálně po každém nošení. Jejich použitím minimalizujete vznik vrásek v místě nártu, které jsou jinak přirozeným projevem užívání obuvi z přírodních usní. Zároveň slouží k zachování hezkého tvaru obuvi po co nejdelší dobu. Napínáky jsou vyrobené z nelakovaného cedrového dřeva s typickou vůní a narůžovělou barvou, které absorbuje vlhkost a také zápach z obuvi. S užíváním se vůně dřeva postupně vytrácí, pro její obnovení stačí napínák lehce přebrousit jemným brusným papírem, nebo potřít olejem s vůní cedru. Napínáky nabízíme ve třech velikostech, pro ideální padnutí do vašeho páru bot však doporučujeme napínák vyzkoušet. Pružiny v klenku by měly být lehce stlačené, jsou-li zcela volné, napínák neplní svou funkci, jsou-li naopak stlačené na maximum, obuv se zbytečně povolí a napínák se jen těžko vyjímá ven. 
Artikl:96101125CW
Materiál:cedrové dřevo
Skladem na eshopu:ANO
 
 
 
 
 

Nová kolekce jaro/léto 2017

Portugalsko, rozmanitá země plná barev a jižanského temperamentu, inspirovalo návrhářky pánského módního domu Blažek při tvorbě nové kolekce jaro/léto 2017. Z kolekce v tónech oceánu čiší svěžest a uvolněnost. Do použitých materiálů vtisklo Portugalsko svůj rukopis v podobě výrazných dezénů, potisků, vzorů a tolik typických symbolů pro tuto část Pyrenejského poloostrova. Kolekce vznikla pod vedením designérského dua Jany Kuťkové a Věry Jakubíčkové, kterým se v ní podařilo propojit nadčasový design spolu s nejnovějšími módními trendy. Mezi přední výrobce látek použitých v nové kolekci patří respektovaná jména módního průmyslu jako Cerruti, Loro Piana či Vitale Barberis Canonico.


Nová kolekce podzim/zima 2016

Londýn, Řím, New York. Každé z těchto měst bylo inspirací při tvorbě nové kolekce pánského módního domu Blažek pro nadcházející sezonu podzim/zima 2016. Každé z nich vdechlo kolekci svůj charakter a atmosféru.

Za vznikem nové kolekce stojí talentované designérské duo Věra Jakubíčková a Jana Kuťková, které se při tvorbě nechaly inspirovat právě těmito světovými metropolemi. První „zastávkou” byl Londýn, který kolekci propůjčil klasické materiály v podobě tvídu a flanelu. Italský Řím byl hlavním impulsem pro vytvoření nové zúžené siluety se zkrácenými délkami, jež ztělesňuje pravého italského gentlemana. Rušný a energií pulzující New York zanechal v kolekci stopu moderních a funkčních materiálů, vyrobených na základě nejnovějších technologií. „Kolekce je doslova ‚šitá na míru‘ všem mužům, kteří vyznávají eleganci, mají smysl pro detail a ve svém volném čase chtějí stále působit sebevědomě a nezávisle,“ říká Ladislav Blažek, majitel společnosti.

Návrhářky sáhly po prvotřídně zpracovaných materiálech od předních italských výrobců Cerruti, Vitale Barberis či Candiani.

 

 
 

_______________
Infolinka Blažek 844 844 830 info@blazek.cz