Registrace nového zákazníka

Osobní údaje

Jméno*
Příjmení*
Titul
Pohlaví* Muž Žena
Telefon*
E-mail*
Heslo*Heslo musí mít minimálně 6 znaků.
Heslo (kontrola)*

Fakturační adresa

Ulice*
Číslo popisné*
Orientační číslo
Město*
PSČ*
Země
 
Vyplněním formuláře se stáváte registrovaným uživatelem e-shopu a můžete bez omezení využívat všech výhod, které nabízí. * povinné údaje.
Společnost*
IČO*
DIČ*
 
Firma*
Ulice*
Číslo popisné*
Orientační číslo
Město*
PSČ*
Země
 

Blažek klub

Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů v databázi vedené společností BLAŽEK PRAHA a.s. jakožto správcem, případně zpracovatelem, se kterým uzavře příslušnou smlouvu, a to pro marketingové a obchodní účely, na dobu neurčitou a bez omezení rozsahu ve smyslu příslušných ustanovení zákona České republiky č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů, a s použitím mé e-mailové adresy pro zasílání zpráv, které mají charakter obchodního sdělení. Tento souhlas uděluji dobrovolně a mohu jej kdykoli bezplatně písemně na adrese sídla společnosti BLAŽEK PRAHA a.s. odvolat.
Všeobecná pravidla Blažek klubu naleznete zde
 
Registrujte se   
 

Nová kolekce jaro/léto 2017

Portugalsko, rozmanitá země plná barev a jižanského temperamentu, inspirovalo návrhářky pánského módního domu Blažek při tvorbě nové kolekce jaro/léto 2017. Z kolekce v tónech oceánu čiší svěžest a uvolněnost. Do použitých materiálů vtisklo Portugalsko svůj rukopis v podobě výrazných dezénů, potisků, vzorů a tolik typických symbolů pro tuto část Pyrenejského poloostrova. Kolekce vznikla pod vedením designérského dua Jany Kuťkové a Věry Jakubíčkové, kterým se v ní podařilo propojit nadčasový design spolu s nejnovějšími módními trendy. Mezi přední výrobce látek použitých v nové kolekci patří respektovaná jména módního průmyslu jako Cerruti, Loro Piana či Vitale Barberis Canonico.


Nová kolekce podzim/zima 2016

Londýn, Řím, New York. Každé z těchto měst bylo inspirací při tvorbě nové kolekce pánského módního domu Blažek pro nadcházející sezonu podzim/zima 2016. Každé z nich vdechlo kolekci svůj charakter a atmosféru.

Za vznikem nové kolekce stojí talentované designérské duo Věra Jakubíčková a Jana Kuťková, které se při tvorbě nechaly inspirovat právě těmito světovými metropolemi. První „zastávkou” byl Londýn, který kolekci propůjčil klasické materiály v podobě tvídu a flanelu. Italský Řím byl hlavním impulsem pro vytvoření nové zúžené siluety se zkrácenými délkami, jež ztělesňuje pravého italského gentlemana. Rušný a energií pulzující New York zanechal v kolekci stopu moderních a funkčních materiálů, vyrobených na základě nejnovějších technologií. „Kolekce je doslova ‚šitá na míru‘ všem mužům, kteří vyznávají eleganci, mají smysl pro detail a ve svém volném čase chtějí stále působit sebevědomě a nezávisle,“ říká Ladislav Blažek, majitel společnosti.

Návrhářky sáhly po prvotřídně zpracovaných materiálech od předních italských výrobců Cerruti, Vitale Barberis či Candiani.

 

 
 

_______________
Infolinka Blažek 844 844 830 info@blazek.cz