Bunda Blažek Jeans regular, barva černá

 
Bunda Blažek Jeans regular, barva černá
 
Akce
Cena:8 990 Kč
Aktuální cena:6 290 Kč
Jednoduchý, nadčasový design v kombinaci s výrazným geometrickým proševem propojuje formální a volnočasový styl. Střih bundy vyhovuje převážné většině postav mužů v mladším a středním věku. Univerzálně kombinovatelná se slimovými i regulerními střihy kalhot. Ultralehká syntetická tkanina, barva tkaniny černá. Použita speciální odlehčená kostěná zdrhovadla kovového vzhledu a metalické úpravy nejvyšší kvality, YKK - Mataluxe.
Artikl:15601044RL
Kolekce:Blažek Jeans
Střih:regular
Materiál:100 % polyester
Vyberte velikost: Tabulka velikostí - bundy
Skladem na eshopu:ANO
 
Doplňte svůj outfit:
 
Kravata Blažek Jeans slim, barva zelená
 
 
 
 
 
 

Nová kolekce jaro/léto 2017

Portugalsko, rozmanitá země plná barev a jižanského temperamentu, inspirovalo návrhářky pánského módního domu Blažek při tvorbě nové kolekce jaro/léto 2017. Z kolekce v tónech oceánu čiší svěžest a uvolněnost. Do použitých materiálů vtisklo Portugalsko svůj rukopis v podobě výrazných dezénů, potisků, vzorů a tolik typických symbolů pro tuto část Pyrenejského poloostrova. Kolekce vznikla pod vedením designérského dua Jany Kuťkové a Věry Jakubíčkové, kterým se v ní podařilo propojit nadčasový design spolu s nejnovějšími módními trendy. Mezi přední výrobce látek použitých v nové kolekci patří respektovaná jména módního průmyslu jako Cerruti, Loro Piana či Vitale Barberis Canonico.


Nová kolekce podzim/zima 2016

Londýn, Řím, New York. Každé z těchto měst bylo inspirací při tvorbě nové kolekce pánského módního domu Blažek pro nadcházející sezonu podzim/zima 2016. Každé z nich vdechlo kolekci svůj charakter a atmosféru.

Za vznikem nové kolekce stojí talentované designérské duo Věra Jakubíčková a Jana Kuťková, které se při tvorbě nechaly inspirovat právě těmito světovými metropolemi. První „zastávkou” byl Londýn, který kolekci propůjčil klasické materiály v podobě tvídu a flanelu. Italský Řím byl hlavním impulsem pro vytvoření nové zúžené siluety se zkrácenými délkami, jež ztělesňuje pravého italského gentlemana. Rušný a energií pulzující New York zanechal v kolekci stopu moderních a funkčních materiálů, vyrobených na základě nejnovějších technologií. „Kolekce je doslova ‚šitá na míru‘ všem mužům, kteří vyznávají eleganci, mají smysl pro detail a ve svém volném čase chtějí stále působit sebevědomě a nezávisle,“ říká Ladislav Blažek, majitel společnosti.

Návrhářky sáhly po prvotřídně zpracovaných materiálech od předních italských výrobců Cerruti, Vitale Barberis či Candiani.

 

 
 

_______________
Infolinka Blažek 844 844 830 info@blazek.cz